Twenty One Pilots z teledyskiem inspirowanym latami 80. [WIDEO]

/ 2 czerwca, 2020

Twenty One Pilots opublikowali „Level Of Concern” w kwarantannie, a rzecz miała miejsce w pierwszej połowie kwietnia. Utwór spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów, co przełożyło się na ponad 30 milionów wyświetleń na YouTube i ponad 50 milionów odtworzeń w serwisach streamingowych.

Teraz muzycy postanowili przygotować nowy teledysk do utworu „Level Of Concern”Pinot W. Ichwandardi, jego twórca, umiejscowił akcję w latach 80. Efekt jest znakomity!

Twenty One Pilots powstał w 2009 roku w stanie Ohio. Skład grupy stanowią dwaj członkowie – wokalista oraz instrumentalista Tyler Joseph oraz perkusista Josh Dun. Grupa zadebiutowała w 2009 roku albumem „Twenty One Pilots”, ale sukces przyniósł jej „Vessel” z 2013 roku, który w USA pokrył się podwójną platyną. Kolejna płyta – „Blurryface” z 2015 roku dotarła na szczyt list przebojów i pokryła się w USA aż 4-krotną platyną. Najnowszy album, zatytułowany „Trench” ukazał się w październiku 2018 roku. Promujący go klip „Jumpsuit” już teraz zapisał się w historii jako piosenka, która najszybciej w tej dekadzie powędrowała na pierwsze miejsce najczęściej odtwarzanych w rozgłośniach radiowych utworów alternatywnych Billboard “Alternative Songs”. Jest to czwarty w karierze zespołu utwór, który dotarł do pierwszego miejsca listy – wszystkie single zespołu okupowały pierwsze miejsca przez 33 tygodnie.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także