Twenty One Pilots zaprezentowali świąteczny utwór [AUDIO]

/ 9 grudnia, 2020

Duet tworzący zespół Twenty One Pilots postanowił podzielić się z fanami nową kompozycją.


„Christmas Saves The Year” to świąteczny utwór przygotowany przez panów z Twenty One Pilots. Początkowo pojawił się na Twitterze, a następnie w serwisie YouTube i serwisach streamingowych.

Zespół Twenty One Pilots zdradził, że kompozycja powstała w domu wokalisty, Tylera Josepha. Poniżej znajdziecie oficjalny odsłuch „Christmas Saves The Year”:

Twenty One Pilots powstał w 2009 roku w stanie Ohio. Skład grupy stanowią dwaj członkowie – wokalista oraz instrumentalista Tyler Joseph oraz perkusista Josh Dun. Grupa zadebiutowała w 2009 roku albumem „Twenty One Pilots”, ale sukces przyniósł jej „Vessel” z 2013 roku, który w USA pokrył się podwójną platyną. Kolejna płyta – „Blurryface” z 2015 roku dotarła na szczyt list przebojów i pokryła się w USA aż 4-krotną platyną.

Najnowszy album, zatytułowany „Trench” ukazał się w październiku 2018 roku. Promujący go klip „Jumpsuit” już teraz zapisał się w historii jako piosenka, która najszybciej w tej dekadzie powędrowała na pierwsze miejsce najczęściej odtwarzanych w rozgłośniach radiowych utworów alternatywnych Billboard „Alternative Songs”. Jest to czwarty w karierze zespołu utwór, który dotarł do pierwszego miejsca listy – wszystkie single zespołu okupowały pierwsze miejsca przez 33 tygodnie.

KOMENTARZE

Przeczytaj także