„Twój ból jest lepszy niż mój” Kazika pojawiło się w głosowaniu Listy Przebojów Trójki

/ 19 maja, 2020

Kilka dni temu piosenka „Twój ból jest lepszy niż mój” Kazika trafiła na szczyt notowania listy przebojów Trójki, notowanie zostało jednak unieważnione. W efekcie Trójkę zbojkotowali prowadzący, artyści i wytwórnie. Sprawę skomentował też sam Premier Morawiecki.

Teraz, kilkadziesiąt godzin po całym zajściu, utwór Kazika ponownie pojawił się w głosowaniu Listy Przebojów Programu Trzeciego. Obecnie znajduje się na 4. pozycji i oznaczony został jako nowość.

O fakcie przywrócenia utworu „Twój ból jest lepszy niż mój” napisał na Facebooku zespół Kult:

A co na całe zamieszanie sam Kazik? Jacek Nizinkiewicz zadał mu pytanie, czy zamierza jakoś skomentować to wszystko, na co Kazik odparł:

Ale po co? To się samo komentuje.

Dodał jednak, że do sprawy się odniesie niedługo, przy okazji wywiadów towarzyszących płycie „Zaraza”, która ma się ukazać już za kilka tygodni.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także