Michalina Sosna jako Krzysztof Jaryczewski w „Twoja twarz brzmi znajomo” [WIDEO]

/ 23 października, 2018

W najnowszym odcinku 10. sezonu popularnego programu rozrywkowego „Twoja twarz brzmi znajomo” mogliśmy zobaczyć między innymi Michalinę Sosnę, która jako Krzysztof Jaryczewski zaśpiewała przebój Oddziału Zamkniętego „Andzia”.

Grzegorz Markowski z sobowtórem w „Twoja twarz brzmi znajomo”

29-letnia aktorka musiała nie tylko podrobić wygląd i sposób poruszania się Jaryczewskiego, ale także jego charakterystyczny głos. Jak jej się to udało? Sprawdźcie poniżej.

W tym samym odcinku wystąpiła także Adriana Kalska, która zaśpiewała przebój Agnieszki Chylińskiej, „Winna”. Artystka zadbała o odpowiednią oprawę występu – na scenę została wprowadzona przez policję.

Program „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym znane postacie polskiej sceny wcielają się w słynnych piosenkarzy i piosenkarki cieszy się nieprzemijającą popularnością. Do tej pory mogliśmy podziwiać między innymi Krzysztofa Antkowiaka, znanego z przeboju „Zakazany owoc”, w roli Briana Johnsona z AC/DC, Marcela Sabata jako Ozzy’ego Osbourne’a, a Mariusz Ostrowski zaprezentował się w roli np. Rogera Watersa czy Grzegorza Ciechowskiego. Dużym echem odbił się występ Sławomira Zapały, znanego z solowej działalności w stylu, który sam określa mianem rock-polo, który wcielił się we Freddiego Mercury’ego i brawurowo wykonał „We Are The Champions”. Jego występ na swoim Facebooku docenił sam Brian May.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także