Twórcy nowej „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną” zwolnieni po tygodniu pracy

/ 25 sierpnia, 2020

Jakiś czas temu wytwórnia Legendary zatrudniła Andy’ego i Ryana Tohillów z myślą o przygotowaniu nowej odsłony kultowej „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”. Reżyserzy, znani głównie z thrillera „The Dig”, rozpoczęli pracę kilka dni temu i… właśnie zostali zwolnieni. Wytwórnia po otrzymaniu pierwszych ująć uznała, że materiał nadaje się jedynie do kosza i nie zdecydowała się na dalszą współpracę z Tohillami.

Jednocześnie jej szefowie zapowiedzieli, że powstanie filmu nie jest zagrożone i szybko znaleźli zastępstwo. Nową „Teksańską masakrę piłą mechaniczną” przygotuje David Blue Garcia, który znany jest z niskobudżetowej, ale zbierającej pochlebne recenzje produkcji „Tejano”.

%%REKLAMA%%

Nie znamy jeszcze założeń fabularnych nowej „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”, ale wiadomo, że ma to być kontynuacja oryginalnej, pierwszej części stworzonej przez Tobe’a Hoopera. Podobnie jak w wypadku „Halloween”, wszystkie kręcone później kontynuacje zostały przez scenarzystów zignorowane.

W „Teksańskiej masakrze piłą mechaniczną” zagrają między innymi Elsie Fisher, Sarah Yarkin, Jacob Latimore oraz Moe Dunford.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także