U2. Singiel „You’re The Best Thing About Me” z oficjalnym klipem [WIDEO]

/ 28 września, 2017

„You’re The Best Thing About Me” to pierwszy singiel z długo wyczekiwanego, czternastego już w dorobku U2 studyjnego albumu „Songs Of Experience”. Jego premierę poprzedziła prawdziwa niespodzianka jaką zespół zgotował fanom, publikując na Facebooku koncertowe wideo do utworu „Blackout”, również pochodzącego z nowej płyty.

Nowy numer „Teraz Rock” od dzisiaj w kioskach

„You’re The Best Thing About Me” zapoznaliśmy się już kilkanaście dni temu, ale dopiero teraz muzycy z U2 postanowili podzielić się z fanami teledyskiem, który przygotowali na potrzeby tego singla. Zdjęcia do obrazka przygotowywano w Nowym Jorku, natomiast reżyserią zajął się Jonas Åkerlund:

Singiel „You’re The Best Thing About Me” zadebiutował w rozgłośniach i serwisach cyfrowych 6 września, z miejsca zadomawiając się na wysokich rotacjach na playlistach rozgłośni m. in. w Niemczech, Irlandii, Wielkiej Brytanii czy Włoszech. W serwisie iTunes utwór dotarł do 1. miejsca w aż w piętnastu krajach.

„Songs Of Experience” to kontynuacja wydanego w 2014 roku albumu „Songs Of Innocence”. Inspiracją dla powstania obu płyt jest zbiór poematów „Songs of Innocence and Experience”, osiemnastowiecznego angielskiego poety, malarza i mistyka, „Williama Blake’a.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także