Uczestnik „All Together Now” porwał wszystkich swoją interpretacją Nirvany

/ 25 października, 2018

W programie „Śpiewajmy razem. All Together Now” nadawanym w telewizji Polsat uczestnicy muszą poderwać z miejsc (dosłownie) setkę jurorów. Ci, którym uda się przekonać jak największą liczbę jurorów złożonych z gwiazd, przechodzą do następnego etapu.

Wczoraj odbył się wielki finał pierwszej edycji. Startowało w nim 14 uczestników, jednak największe emocje wzbudził Mateusz Łopaciuk z Janowa Podlaskiego, który wykonał przebój „Smells Like Teen Spirit” zespołu Nirvana. Zobaczcie, jak poderwał jurorów, wśród których znaleźli się między innymi Ewa Farna, Anja Orthodox, Krzysztof Jaryczewski, Michał Stawiński i Olaf Deriglasoff.

Jego występ możecie obejrzeć poniżej.

Tym występem Mateusz zapewnił sobie występ z dwójką innych uczestników w superfinale, gdzie tym razem zaśpiewał „Przeżyj to sam”. Ostatecznie pokonał Natalię Zarębę, która zajęła drugie miejsce i Mariusza Suchożebrskiego, który był trzeci. Główną nagrodą w programie „Śpiewajmy razem. All Together Now” było 100 tysięcy złotych.

W poprzednich odcinkach Mateusz także sięgał po rockowy repertuar, wykonując między innymi „Knockin’ On Heaven’s Door” Boba Dylana.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także