Van Halen nie wróci na scenę? Wolfgang Van Halen zabrał głos

/ 20 lipca, 2020

Niedawno David Lee Roth w wywiadzie dla „The New York Times” przyznał, że nie widzi możliwości powrotu Van Halen na trasę. Wokalista przyznał w rozmowie:

Nie wiem, czy Eddie jest gotowy na rygor trasy koncertowej. To, co robię, wymaga zaangażowania fizycznego, muzycznego i duchowego. Nie można zrobić sobie pięcioletniej przerwy, a ja taką sobie zrobiłem i nie żałuję ani sekundy.

Do tych słów odniósł się Wolfgang Van Halen, syn Eddiego i jeden z członków zespołu Van Halen, który skomentował wpis portalu Loudwire na Instagramie:

Cóż, nie wydaje mi się, żeby to do niego [Davida Lee Rotha] należała decyzja o powrocie.

– podsumował krótko basista.

%%REKLAMA%%

Zespół Van Halen powrócił z Davidem Lee Rothem w 2007 roku i nagrał płytę „A Different Kind Of Truth” w 2012 roku. Ostatnia trasa Van Halen odbyła się w 2015 roku. W ostatnich latach do mediów dobiegały wieści, że gitarzysta Eddie Van Halen zmaga się z nowotworem.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafiło do regularnej sprzedaży 1 lipca  i jest do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł.

mg | fot. GHOSTRIDER2112

KOMENTARZE

Przeczytaj także