Velvet Revolver wprowadzi Van Halen

/ 2 marca, 2007

Velvet Revolver został poproszony o występ podczas ceremonii wprowadzenia Van Halen do Rock And Roll Hall Of Fame. Zespół ma zagrać zamiast grupy braci Van Halen, zaś wokalista Scott Weiland i gitarzysta Slash, mają przedstawić zasługi wyróżnionej formacji. W chwili obecnej nie ma jakichkolwiek informacji, aby do Velvet Revolver na scenie dołączyli wokaliści David Lee Roth i Sammy Hagar. Nie komentował tego także Michael Anthony, od zeszłego roku były basista Van Halen. Nie wiadomo także czy w ceremonii wezmą udział Eddie i Alex Van Halen.
Velvet Revolver w chwili obecnej kończy nagrywanie drugiej płyty, której tytuł brzmi Libertad. Płyta powinna ukazać się latem, zaś w kwietniu, w towarzystwie Aerosmith, grupa ma pojawić się na koncertach w Południowej Ameryce, zaś w maju możliwa jest trasa po Stanach Zjednoczonych.
Poproszenie Velvet Revolver o wprowadzenie Van Halen zaskoczyło byłego wokalistę zespołu, Hagara, który spodziewał się w tej roli Red Hot Chili Peppers. Perkusista tej grupy Chad Smith, regularnie grywa z Hagarem w jego Cabo Wabo Cantina w Meksyku, zaś Michael Anthony planuje wspólne nagrania ze Smithem pod szyldem Chicken Foot.

mk

KOMENTARZE

Przeczytaj także