Ultravox zapowiada specjalną reedycję płyty „Vienna”

/ 10 sierpnia, 2020

9 października ukaże się jubileuszowa reedycja albumu „ViennaUltravox (album ukazał się w lipcu 1980 roku). W zestawie oprócz oryginalnej wersji, znajdzie się nowy miks autorstwa Stevena Wilsona a także niepublikowane wcześniej nagrania studyjne i koncertowe. W sumie fani dostaną zestaw sześciu płyt CD i DVD.

Vienna” to najsłynniejszy album Ultravox, pierwszy nagrany z wokalistą Midge Urem. W Wielkiej Brytanii dotarł do trzeciego miejsca list przebojów i pokrył się platyną. Utwór tytułowy dotarł natomiast do miejsca drugiego, choć byt dopiero trzecim singlem wydanym z tej płyty.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także