Ville Valo w Polsce – jeden z koncertów został przeniesiony do innego klubu

/ 14 kwietnia, 2022

Wokalista zespołu HIM rozpoczyna solową karierę. Zapowiedział niedawno album, a także ogłosił trasę. Dwa koncerty mają odbyć się w Polsce.


Debiutancki album VV – Ville Valo Heartagram„Neon Noir” ukaże się na początku 2023 roku, promować go będzie trasa koncertowa. Artysta pojawi się również w Polsce.

Ville Valo zagra w Polsce na dwóch koncertach – w Warszawie (14.02.2023) oraz Krakowie (15.02.2023). Ten pierwszy występ miał odbyć się w klubie Hybrydy, ale właśnie poinformowano, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem, przeniesiony został do większego klubu Stodoła.

W związku z ogromnym zainteresowaniem 🖤, koncert VV (Heartagram ) zostaje przeniesiony do klub Stodoła. VV – Official Event, Klub Stodoła, 14.02.2023

Opublikowany przez Live Nation Polska Środa, 13 kwietnia 2022

Ville Valo jako VV opublikował już singel „Loveletting” zapowiadający solowy album, „Neon Noir”, który ukaże się na początku 2023 roku.

O płycie, która ukaże się pod szyldem VV, Valo mówi:

Główna różnica pomiędzy HIM a VV to dodatkowa linia w Sercagramie, ale cóż to za wyjątkowa linia. To jak Mamas And The Papas przebrani za Metallicę w drodze na imprezę halloweenową w Studio 54. Kto nie chciałby tego zobaczyć?

Klip do „Loveletting” możecie obejrzeć poniżej.

KOMENTARZE

Przeczytaj także