„W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” – premiera już wkrótce!

/ 9 września, 2021

O tym, że powstanie „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” wiadomo było od dłuższego czasu, ale okazuje się, że film zadebiutuje na Netfliksie już niedługo!


Reżyserią filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” zajął się Bartosz M. Kowalski, który pracował na scenariuszu autorstwa Mirelli Zaradkiewicz. W obsadzie znaleźli się: Julia Wieniawa, Mateusz Więcławek, Zofia Wichłacz, Andrzej Grabowski, Wojciech Mecwaldowski, Izabela Dąbrowska, Sebastian Stankiewicz i Robert Wabich.

Mający swoją premierę w marcu 2020 roku film „W lesie dziś nie zaśnie nikt” nie zabrał zbyt dobrych recenzji, ale cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego po kilkunastu miesiącach poinformowano, że powstanie jego kontynuacja.

Rodzima kinematografia nie miała szczęścia do kina grozy i dziś horror w Polsce praktycznie nie istnieje. A przecież to pierwotny gatunek kina, który od zawsze cieszył się zainteresowaniem widzów. Jako pasjonat horrorów od dziecka, od lat marzyłem, żeby robić takie kino. I mam nadzieję, że nasz slasher choćby uchyli drzwi do tego gatunku w naszym kraju

– powiedział o „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” Bartosz M. Kowalski.

Netflix poinformował właśnie, że film zadebiutuje na platformie już w październiku. Nie podano konkretnej daty premiery.

KOMENTARZE

Przeczytaj także