Wes Scantlin zarżnął piosenkę Nirvany. Twierdzi, że to jego najlepsze wykonanie [WIDEO]

/ 21 kwietnia, 2020

Puddle Of Mudd wystąpił w radiu SiriusXM, gdzie wykonał utwór „About A Girl” Nirvany. Wykonanie to podbiło internet za sprawą interpretacji wokalnej przez Wesa Scantlina, który miał wyraźne problemy, żeby zaśpiewać odpowiednie dźwięki.

Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy naśmiewających się w Wesa. Jeden z użytkowników YouTube’a napisał:

Brzmi jak clown Krusty z The Simpsons próbujący wydalić kamienie nerkowe. Basista wygląda jakby szczerze żałował każdej decyzji, która doprowadziła go do tego miejsca.

Inny napisał:

Kiedy myślisz, że rok 2020 nie może być gorszy… natrafiasz na to.

Jeszcze inny skomentował: „Właśnie dlatego ona go nienawidzi”, nawiązując do najsłynniejszego przeboju Puddle Of Mudd „She Hates Me”.

%%REKLAMA%%

Tymczasem Wes Scantlin upiera się, że jego wykonanie było bardzo dobre. W mediach społecznościowych napisał:

Wznieście się ponad tych, którzy próbują was ściągnąć w dół. Jestem w NAJLEPSZEJ FORMIE. I tylko to się liczy. Zawiść jest toksyczna, a toksyczni ludzie to strata czasu.

A więc jest w najlepszej formie czy nie bardzo? Przekonajcie się sami.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także