Westlife singlem zapowiedzieli nowy album [WIDEO]

/ 18 października, 2021

Westlife, najlepiej sprzedająca się brytyjska grupa XXI wieku, ogłosiła premierę nowej płyty.


Album „Wild Dreams” ukaże się 26 listopada. Płyta promowana jest przez singiel „Starlight”. Składająca się z 15 utworów edycja deluxe to kolekcja świeżych, popowych hymnów i poruszających ballad. Fani otrzymają pełen pozytywnej energii singiel „Starlight”, a także nowe, koncertowe wersje piosenek „Flying Without Wings”, „World of Our Own” i „Uptown Girl”.

Premierową kompozycję znajdziecie tutaj:

Jesteśmy niezwykle podekscytowani, ogłaszając nowy album. Ta płyta jest dla nas ważniejsza niż cokolwiek, co do tej pory zrobiliśmy. Ostatnie 18 miesięcy było pełne wyzwań, ale i inspiracji. Rozmaite emocje, których doświadczyliśmy podczas pandemii, skłoniły nas do pisania piosenek i pomogły stworzyć naprawdę wyjątkowy album, na którym zawarliśmy wszystko, co kochamy w muzyce – świeże, energiczne, pozytywne numery jak „Starlight”, jak i wzruszające ballady jak „Always With Me”

– opowiadają członkowie Westlife.

Westlife sprzedali 55 milionów płyt na całym świecie i są jednym zespołem, których 7 pierwszych singli znalazło się na 1. miejscu listy przebojów w Wielkiej Brytanii. To także grupa z największą liczbą piosenek na szczycie brytyjskiego zestawienia. Łącznie aż 14 utworów formacji dotarło na najwyższą pozycję UK Chart, co oznacza, że od Westlife lepsi są tylko Elvis Presley i The Beatles.

fot. Matt Holyoak

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także