Whitesnake na pożegnalnym koncercie w Polsce. Bilety w sprzedaży!

/ 10 września, 2021

W czerwcu przyszłego roku zespół Whitesnake, przy wsparci Europe, zagra pożegnalny koncert w Polsce. Właśnie do sprzedaży trafiły wejściówki na to wydarzenie.


Po światowym sukcesie, jaki odniosła ostatnia płyta studyjna w dorobku Whitesnake, „Flesh & Blood”, zespół zagrał 65 koncertów w 30 krajach dla ponad 750 000 fanów. Na pożegnalnej trasie formacja wykona utwory z 13 albumów studyjnych grupy, w tym swoje największe hity i piosenki z płyt, które zaliczane są do kanonu najlepszych albumów w historii rock’n’rolla na przestrzeni ponad 40 lat.

Polski koncert odbędzie się 12 czerwca 2022 roku w Tauron Arena Kraków, a w roli gościa specjalnego wystąpi Europe.

Bilety trafiły już do sprzedaży i dostępne są w następujących cenach:

  • Płyta – 220 PLN
  • Sektory I kat. – 290 PLN
  • Sektory II kat. – 260 PLN
David Coverdale zaprasza na koncert w Krakowie!

Wystartowała sprzedaż biletów na pożegnalny koncert Whitesnake/David Coverdale 😍 W roli gościa specjalnego wystąpi zespół Europe 🤘 the farewell tour MMXXII 12.06.2022 TAURON Arena Kraków Rozpoczęcie koncertu: godz. 19.30 Otwarcie bram: godz. 18.30 🎫 Ceny biletów w przedsprzedaży: Płyta – 220 PLN Sektory I kat. – 290 PLN Sektory II kat. – 260 PLN 🎫 Bilety dostępne na stronach: ➡️ https://shop.metalmind.com.pl/149,bilety_22,pl.html (KOLEKCJONERSKIE) ➡️ www.eventim.pl ➡️ www.ebilet.pl ➡️ www.biletin.pl

Opublikowany przez Metal Mind Productions Czwartek, 9 września 2021

Grupa założona została w 1978 roku przez byłego wokalistę Deep Purple, Davida Coverdale’a, a płyty formacji wielokrotnie pokrywały się platyną, (m.in. „Trouble”, „Lovehunter”, „Ready an’ Willing”, „Come an’ Get It” czy też  wybuchowa hard rockowa  „Slide It In” oraz przebojowy album „Whitesnake” z 1987 roku, który sprzedał się w wielomilionowym nakładzie). To właśnie z tych płyt pochodziło wiele hitów, które zawojowały listy przebojów na całym świecie, w tym dwa single z samego szczytu list: „Here I Go Again” i „Is This Love”, a także niezapomniany przebój „Still Of The Night”.

fot. Kat Benzova

KOMENTARZE

Przeczytaj także