Whitesnake pokazał teledysk nagrany do utworu „Sail Away” [WIDEO]

/ 6 kwietnia, 2020

Choć premiera albumu „The Purple Album” – na którym znalazły się nowe interpretacje utworów, które David Coverdale nagrał z Deep Purple – miała miejsce w 2015 roku, zespół postanowił przypomnieć o tym wydawnictwie. W sieci pojawił się teledysk, który nagrano do utworu „Sail Away”, a który nigdy nie został opublikowany. Z obrazkiem możecie zapoznać się poniżej:

Na płycie Whitesnake znalazły się wybrane utwory, które wraz z Deep Purple nagrał David Coverdale. Poza powyższym, na płycie znaleźć możemy takie przeboje jak „Stormbringer” czy „Soldier of Fortune”. Przy okazji premiery wspomnianej płyty tak wypowiedział się Coverdale:

Chcieliśmy zagrać te kawałki. Każdy członek naszego zespołu ma wrodzony talent i identyfikuje się z tą muzyką. Zrobiliśmy co w naszej mocy, żeby wyrazić szacunek muzyce i spuściźnie, jaką pozostawił po sobie Deep Purple Mk3 i Mk4.

Premiera płyty miała miejsce 29 kwietnia 2015 roku.

%%REKLAMA%%

Grupa Whitesnake poinformowała niedawno, że zmuszona została do odwołania wszystkich zaplanowanych na ten rok koncertów. Powodem nie jest koronawirus (który zapewne i tak storpedowałby plany zespołu), ale problemy zdrowotne Davida Coverdale’a. Wokalista musiał poddać się zabiegowi usunięcia przepukliny pachwinowej.

Na trasie zespołu była między innymi Polska – zespół miał zagrać w stołecznej Stodole 29 kwietnia tego roku. Z powodu epidemii koronawirusa koncert i tak najprawdopodobniej nie doszedłby do skutku.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także