Why Don’t We, zespół doceniony przez Eda Sheerana, publikuje nowy utwór [WIDEO]

/ 8 czerwca, 2018

Pięciu młodych, utalentowanych Amerykanów z Why Don't We, których niedawno wsparł sam Ed Sheeran, opublikowało właśnie nowy utwór. Piosenka nosi tytuł „Hooked" i można jej posłuchać w sieci. 

Mike Shinoda udostępnia nowy, zabawny teledysk

Premiera utworu, który od razu wskoczył na wysokie miejsca na światowych listach przebojów, zbiegła się z zakończeniem europejskiej trasy zespołu (Daniel Seavey, Zach Herron, Corbyn Besson, Jonah Marais, Jacka Avery). Koncerty grupy były całkowicie wyprzedane, podobnie jak kilka miesięcy wcześniej podczas ich trasy w Stanach Zjednoczonych. 

Utwór „Hooked" to utrzymana w średnim tempie, z mocno zarysowanym basem piosenka o miłości. Do kawałka powstał też inspirowany komiksami klip, który można zobaczyć poniżej:

Wcześniej Why Don't We zaprezentowali między innymi kompozycję „Trust Fund Baby", którą napisał dla grupy sam Ed Sheeran (numer 3 na liście iTunes Overall Sogns i numer 2 w notowaniu iTunes Pop Songs).

Do tej pory Why Don't We mogą się pochwalić ponad 200 mln streamów swoich piosenek. Na Instagramie śledzi ich przeszło 2,7 mln userów, oglądalność kanału zespołu na YouTubie przekroczyła 200 mln (przy ponad 1,7 mln subskrybentów). 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także