Wiemy, kto zagra Geralta z Rivii w serialu „Wiedźmin” od Netflix!

/ 4 września, 2018

Henry Cavill będzie serialowym Geraltem z Rivii w nowej produkcji platformy Netflix. Takie informacje, w dość nieoczywisty sposób, przekazał sam zainteresowanym na swoim Twitterze. Potwierdzenie jego słów znalazło się również na profilu „See What's Next” we wspomnianym serwisie społecznościowym:

Showrunnerka netflixowego „Wiedźmina” – Lauren Schmidt Hissrich – również potwierdziła te doniesienia. To na razie jedyny aktor, który oficjalnie dołączył do obsady serialu „Wiedźmin”.

Spekuluje się, że „Wiedźmin” zadebiutuje w platformie Netflix jeszcze w 2019 roku, ale również niewykluczone, że w 2020 roku.

35-letni Henry Cavill znany jest przede wszystkim z wcielania się w postać Supermana w kolejnych produkcjach o superbohaterze. Mogliśmy go zobaczyć chociażby w „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” czy „Człowieku ze stali”. Ma na koncie jednak znacznie więcej ról, a wspomnieć wypada m.in. o filmach „Kryptonim U.N.C.L.E.”, „Tristan i Izolda” i mającym niedawno premierę „Mission: Impossible – Fallout”.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także