Within Temptation opublikowali teledysk koncertowy z gościnnym udziałem Amy Lee

/ 28 maja, 2024

W sieci pojawił się fragment nowego koncertowego wydawnictwa zespołu Within Temptation, które opublikowane zostanie już za kilka tygodni.


Zespół Within Temptation opublikował  pierwszy koncertowy  utwór z nadchodzącego wydawnictwa „Worlds Collide Tour – Live in Amsterdam”. Fani mogą teraz posłuchać „The Reckoning” z udziałem Amy Lee z Evanescence, piosenka nagrana została podczas występu zespołu w Ziggo Dome 29 listopada 2022 roku podczas trasy „Worlds Collide Tour”.

Nagranie pojawiło się w serwisiei YouTube:

Wraz z rosnącym oczekiwaniem na trasę koncertową Within Temptation „Bleed Out 2024”, która rozpoczyna się w październiku 2024 r., wydawnictwo to daje fanom przedsmak tego, co ma nadejść. Trasa „Worlds Collide Tour”, po czterokrotnym przełożeniu jej z powodu pandemii, była jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń 2022 roku, a album koncertowy dostępny będzie na winylu, CD, Blu-Ray/DVD oraz w specjalnym 64 -stronicowym artbooku w twardej oprawie.

Płyta ukaże się już 21 czerwca tego roku.

Koncert w Polsce jeszcze w tym roku!

Within Temptation wystąpi 25 października w łódzkiej Atlas Arenie. Towarzyszyć mu będą: Tarja Turunen, niemiecki zespół metalcore’owy annisokay, ukraiński zespół BLIND8 i Green Lizard z Holandii. Gościnnie pojawi się również ukraiński producent i wokalista Alex Yarmak, z którym zespół niedawno wydał singiel „A Fool’s Parade”.

Więcej o „Fool’s Paradise” Shaorn Den Adel opowiedziała na łamach majowego numeru „Teraz Rock”, który dostępny jest w sprzedaży.

MAJOWY TERAZ ROCK – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także