Within Temptation zapowiada show w wirtualnej rzeczywistości [DATY]

/ 7 czerwca, 2021

Zespół Within Temptation postanowił ponownie zaskoczyć swoich fanów!


Zespół Within Temptation nigdy się nie ograniczał, co udowodnił poprzez swoją radykalną ewolucję i łączenie różnych gatunków muzycznych z rockiem i metalem. Formacja idzie teraz o krok dalej i ogłasza szczegóły swojego niesamowitego show, widowiska – dosłownie – nie z tego świata… Witajcie w Within Temptation: The Aftermath – Show W Wirtualnej Rzeczywistości!

Sharon den Adel:

Podczas całej pandemii nie chcieliśmy robić livestreamu. Magia widzenia i słyszenia zespołu na żywo podczas koncertu – w połączeniu z energią tłumu – to coś, czego nie da się tak po prostu odtworzyć przy wykorzystaniu livestreamu. Tak więc przez długi czas byliśmy po prostu bezradni. Jedno wiedzieliśmy na pewno: nie poszlibyśmy na kompromis i wykorzystanie livestreamu, dopóki nie moglibyśmy zaoferować czegoś niezwykłego, czegoś, po czym można byłoby pozbierać szczękę z podłogi, czegoś intrygującego, spektakularnego i mitycznego!

The Aftermath to widowisko napędzane najnowocześniejszą technologią, która umożliwia zespołowi zagranie na poziomie – dosłownie – nie z tego świata! W tym godzinnym show grupa wykona zestaw nowszych i starszych utworów w czterech różnych światach, które współdziałać będą zarówno z samym zespołem, jak i z muzyką. Spodziewać się można również gości specjalnych z całego świata i elektryzujących duetów, w jeszcze bardziej efektownych sceneriach. 

Daty:

  • 8 lipca, 2021, Europa (8PM CEST / 7PM BST)
  • 9 lipca, 2021, Ameryka Północna i Południowa (8pm ET (UTC-4) / 5pm PT (UTC -7) / 9pm BRT (UTC3) / 7pm CST (UTC -5).

Bilety cenie 24,99 euro (dla 1 osoby) lub 29,99 euro (dla 2 lub większej ilości osób oglądających koncert w tym samym pokoju) dostępne są na stronie within-temptation.com.

KOMENTARZE

Przeczytaj także