„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” – data premiery i trailer 2. sezonu [WIDEO]

/ 14 maja, 2024

Najdroższy serial w historii, „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”, powróci z 2. sezonem, który za kilka miesięcy zadebiutuje na Amazon Prime Video. Pokazano również trailer!


Właśnie podano, że 2. sezon serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video 29 sierpnia tego roku.

Nie wiadomo, czy pojawi się w bibliotece w całości, czy – podobnie jak przypadku sezonu debiutanckiego – dostaniemy dwa pierwsze odcinki, a kolejne publikowane będą z tygodniowymi odstępami.

Przekazując informację o dacie premiery, Amazon pokazał również poniższy plakat:

Evil has had many names. The Rings of Power returns August 29 on Prime Video.

Opublikowany przez Prime Video Wtorek, 14 maja 2024

Zaprezentowano również pierwszy trailer nowego sezonu:

Choć serial „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” jest najdroższym w historii telewizji, jego pierwsza odsłona, choć popularna, nie przekonała do siebie większości krytyków i widzów. Produkcji zarzuca się między innymi niedbałe podejście do materiału źródłowego, a także nie najlepszą realizację i budowanie wątków. Mimo wszystko Amazon zdecydował się przygotować kontynuację, która zadebiutuje już za kilka miesięcy.

W serialu grają między innymi Robert Aramayo, Morfydd Clark, Markella Kavenagh czy Ema Horvath. Pierwszy sezon miał swoją premierę we wrześniu 2022 roku, składał się z ośmiu odcinków.

KOMENTARZE

Przeczytaj także