Wojciech Mann pozamiatał w nagraniu do #Hot16Challenge [WIDEO]

/ 12 maja, 2020

Prezydent Andrzej DudaDawid PodsiadłoMonika Brodka, Agnieszka ChylińskaKrzysztof ZalewskiJanusz Korwin-Mikke i wielu innych… Akcja #Hot16Challenge2 bije rekordy popularności. Rapują już niemalże wszyscy znani i mniej znani, a wszystko w szczytnym celu.

Nominacji doczekał się również Wojciech Mann, który od niedawna rozwija swój kanał w serwisie YouTube. Postawił on na rap w nieco spokojniejszej odmianie, nie zabrakło również żartu. Posłuchajcie sami:

Czym jest #hot16challenge2? To wyzwanie zapoczątkowane przez naszych rodzimych raperów, a konkretnie Solara. Akcja polega na nagraniu wideo, na którym raperzy wykonują tzw. „szesnastkę”, czyli szesnaście wersów, oraz nominowanie do akcji kolejnych osób. Każdy uczestnik ma na wykonania zadania zaledwie 72 godziny.

%%REKLAMA%%

Akcja nabrała tak dużego rozpędu, że już dawno wyszła poza środowisko raperów. Swoje teksty prezentują aktorzy, youtuberzy, wykonawcy z innych gatunków, czy – jak to miało miejsce wczoraj – politycy. Przy okazji akcji uruchomiona została zbiórka pieniędzy w serwisie Siepomaga.pl


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także