Wokalista Bring Me the Horizon przywódcą kultu [WIDEO]

/ 27 sierpnia, 2018

Niedawno, po trzech latach milczenia, zespół Bring Me The Horizon w końcu pochwalił się premierowym materiałem. W BBC Radio One miał swoją premierę utwór „Mantra”, który niedługo później opublikowany został również w serwisie YouTube.

Teraz singiel doczekał się oficjalnego teledysku, w którym główną rolę zagrał wokalista formacji, Oli Sykes. Wcielił się on w postać… lidera kultu. A Ty dołączysz do wyznawców Bring Me The Horizon?

Brytyjscy metalcore’owcy dość długo milczeli, a ostatnim premierowym materiałem, który przygotowali był długogrający album „That’s the Spirit” z września 2015 roku. Fani byli coraz bardziej zniecierpliwieni, ale premiera utworu „Mantra” na pewno ich ucieszyła i dała nadzieję, że już niedługo Bring Me The Horizon pochwali się nową płytą studyjną.

Oli Sykes, który był gościem BBC Radio One, wspomniał, że faktycznie nowy album zostanie za jakiś czas opublikowany, a zespół postanowił pójść w nową muzyczną stronę. – To będzie coś zupełnie innego, niż nasze poprzednie wydawnictwa – powiedział tajemniczo muzyk.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także