Wokalista Kings of Leon zdradził, co zrobili z pierwszymi zarobionymi na muzyce pieniędzmi

/ 17 marca, 2021

Do początków funkcjonowania Kings of Leon postanowił w ostatniej rozmowie przenieść się Caleb Followill.


Zwykle młodzi muzycy, gdy zarobią pierwsze większe pieniądze, robią coś nieodpowiedzialnego. Wydaje się, że członkowie Kings of Leon nie wpisali się w ten trend.

W wywiadzie dla BBC Radio Caleb Followill postanowił opowiedzieć o początkach Kings of Leon i o tym, jak ich pierwsza inwestycja przypadkowo nawiązała do… Johnny’ego Casha:

Gdy podpisaliśmy pierwszy kontrakt płytowy, pierwszą rzeczą, którą zrobiliśmy z pieniędzmi, był zakup niewielkiego domu. Znaleźliśmy mały dom z piwnicą, w której mogliśmy ustawić sprzęt i po prostu robić hałas kiedy nam się podobało, bez wkurzania sąsiadów. Tak się złożyło, że nieruchomość znajdowała się nad jeziorem poza Nashville – Old Hickory Lake. Wtedy odkryliśmy, że Johnny Cash mieszka nad tym samym jeziorem. Pewnie w nieco lepszej okolicy, ale jednak…

Pierwszy album Kings of Leon zatytułowany „Youth and Young Manhood” ukazał się w 2003 roku. Ostatnio natomiast muzycy opublikowali świetnie przyjęte wydawnictwo „When You See Yourself”. Więcej na jego temat znajdziecie w najnowszym „Teraz Rocku”!

MARCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

KOMENTARZE

Przeczytaj także