Wokalistka Lacuna Coil rozstała się z gitarzystą Slipknot

/ 4 stycznia, 2018

Cristina Scabbia, wokalistka włoskiego zespołu Lacuna Coil, opublikowała na swoim Facebooku długi post, w którym podsumowała trudny dla niej rok 2017.

Lars Ulrich wyjaśnia sukces Metalliki

W poście Cristina napisała, że zakończyła trwający 13 lat związek z gitarzystą zespołu Slipknot, Jimem Rootem.

Zakończyłam bardzo długi związek, który przez 13 lat wypełniał moje serce i pomagał mi przetrwać.

Niestety, nie była to jedyna zła rzecz, jaka spotkała ją w 2017 roku.

W odstępie kilku miesięcy straciłam oboje rodziców – dwie istoty, które kochałam najmocniej w całym wszechświecie, które zawsze mnie wspierały, uczyniły tym, kim jestem dzisiaj i będą prowadzić mnie do końca moich dni.

Na szczęście miniony rok przyniósł Cristinie Scabbi także dużo dobrych chwil:

Spędziłam niesamowite miesiące z Lacuna Coil, pracując nad płytą, która odniosła sukces i została doceniona przez wielu ludzi, grając na całym świecie i spotykając wielu nowych fanów

Dzieliłam śmiech i łzy z przyjaciółmi. Teraz wiem jeszcze lepiej, jak mocno mi na nich zależy.

Myślę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Nawet najgorsze doświadczenia dały mi poczucie, że jestem niemal… niezniszczalna.

Wiem, że najważniejszych rzeczy w życiu nie da się kupić. Wiem, że jestem otoczona miłością, mam armię przyjaciół, których kocham na zabój i wiele wspaniałych planów na 2018 rok.

Ale najważniejsze, co wiem, to że szczęście rodzi się wewnątrz, niezależnie, co dzieje się na zewnątrz.

Cristina Scabbia i Jim Root zaczęli ze sobą chodzić w 2004 roku.

Zespół Lacuna Coil powstał w Mediolanie w 1994 roku, a Cristina dołączyła do niego dwa lata później. Grupa zadebiutowała w 1999 roku albumem „In A Reverie” i wkrótce zdobyła rozgłos na całym świecie wśród fanów ciężkiego, mrocznego rocka. Szczególnym uznaniem cieszyła się płyta „Karmacode” z 2006 roku, która odnotowała wysokie pozycje na listach i rozeszła się w kilkusettysięcznym nakładzie. Najnowszy album zespołu ukazał się w 2016 roku pod tytułem „Delirium”, docierając do 11. miejsca we Włoszech i 33 w USA.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także