Wrześniowy „Teraz Rock” już w sprzedaży [KUP TERAZ]

/ 31 sierpnia, 2022

Dziś do kiosków w całej Polsce, a także naszego sklepu on-line trafił wrześniowy numer miesięcznika „Teraz Rock”.


Wrześniowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 31 sierpnia znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Pismo w niższej cenie – to dla miłośników wydania elektronicznego – pojawiło się w e-Kiosku.

Niezmiennie polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

WRZEŚNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

„Teraz Rock”: O czym piszemy we wrześniu?

W 12-stronicowej wkładce wrześniowego „Teraz Rocka” opisaliśmy historię i twórczość zespołu Apocalyptica. Pochodząca z Finlandii grupa, która założona została w 1993 roku, ma na swoim koncie dziewięć długogrających wydawnictw. Muzycy jeszcze w tym roku pojawią się w Polsce – zagrają 12 listopada we wrocławskiej Hali Stulecia.

W tym miesiącu naszym redaktorom udało się przepytać wielu znakomitych artystów – Lisę Gerrard, Josha Klinghoffera czy członków takich zespołów jak Shinedown, Biffy Clyro, Kwiat Jabłoni, H.E.A.T. oraz Illusion.

Wiele dzieje się w artykułach – jeden z najobszerniejszych poświęciliśmy zespołowi Muse, który gości głównej okładce wrześniowego „Teraz Rocka”. Ta alternatywna, znajdująca się z tyłu, przeznaczona została Ozzy’emu Osbourne’owi, który już niedługo wyda nowy album. Poza tym artykułów doczekali się Queen, Iron Maiden czy Sting. Nie zapomnieliśmy o lubianej przez Was rubryce „Historia Rocka” – tym razem przyszła pora na rok 1987.

Nie zabrakło miejsca na relacje z koncertów – nasi ludzie opisali występy między innymi Rammstein, Stinga, Pearl Jam, Roberta Planta i Alisson Krauss, Nicka Cave’a, Toto i British Lion. Poza tym w numerze recenzje najważniejszych wydawnictw oraz wiadomości ze świata rocka.

KOMENTARZE

Przeczytaj także