Wrześniowy „Teraz Rock” – kup teraz!

/ 30 sierpnia, 2023

W sprzedaży dostępny jest wrześniowy „Teraz Rock”, czyli najnowszy numer naszego miesięcznika. O czym piszemy? Sprawdź!


Wrześniowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 30 sierpnia znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Pismo dostępne jest również w wersji elektronicznej – znajdziesz je w e-Kiosku.

Niezmiennie polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

WRZEŚNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

„Teraz Rock”: O czym piszemy we wrześniu?

Wkładkę wrześniowego „Teraz Rocka” poświęciliśmy nieodżałowanej Sinéad O’Connor, która zmarła 26 lipca tego roku, w wieku zaledwie 56 lat. Nasi redaktorzy prześledzili burzliwą historię artystki, której jednoznaczne sklasyfikowanie chyba nigdy nie będzie możliwe. Twórczyni nietuzinkowej, obok której po prostu nie wypada przechodzić obojętnie. Sinéad O’Connor poświęciliśmy 16 stron pisma.

Na okładce nowego „Teraz Rocka” inna ikoniczna postać – Duff McKagan, basista Guns N’ Roses, który już niedługo wyda nowy solowy album. Muzyk odpowiedział na nasze pytania – również te najtrudniejsze! Skoro o wywiadach, to przepytaliśmy przedstawicieli takich zespołów jak Flapjack, Soen, U.D.O., The Hives, Jethro Tull czy King Crimson.

Nie mniej ciekawie jest w sekcji artykułów. W piśmie między innymi o Depeche Mode, Micku Jaggerze, projekcie Coverdale/Page czy imprezie Summer Fog Festival. Jeśli natomiast chodzi o stałą rubrykę – „Historię Rocka” – to tym razem przyszedł czas na rok 1998.

Ponieważ koncertowy sezon w pełni, we wrześniu znajdziecie sporo relacji. Nasi ludzie pojawili się na występach takich wykonawców jak Rammstein, Megadeth, Hollywood Vampires, Bruce Springsteen czy I Am Morbid. Nie zabrakło nas również na największych festiwalach – w nowym numerze znajdziecie relacje z Jarocin Festiwalu, Pol’and’Rock Festivalu oraz Ostrów Rock Festivalu. Poza tym w numerze recenzje wydawnictw i newsy ze świata rocka!

KOMENTARZE

Przeczytaj także