Wrześniowy „Teraz Rock” od środy w kioskach [ZAPOWIEDŹ]

/ 26 sierpnia, 2018

Już 29 sierpnia do sprzedaży trafi nowy numer naszego miesięcznika. Gwiazdą wrześniowego „Teraz Rocka” będzie formacja Nine Inch Nails, której poświęciliśmy 12-stronicową wkładkę. Dowodzonej przez Trenta Reznora, a istniejącej od 1988 roku formacji postanowiliśmy się przyjrzeć przede wszystkim pod kątem bogatej twórczości, ale rzucaliśmy również okiem na jej niezwykle ciekawą historię z wieloma zmianami kadrowymi.

Wiele miejsce poświęciliśmy Korze, wyjątkowej artystce rodzimego rocka, która odeszła w końcu lipca – piszemy o jej niezwyklej osobowości i twórczości, przy okazji przypominamy poezje, które publikowała na łamach naszego pisma. Korę wspominają też w tym numerze polscy muzycy: Katarzyna Nosowska, Tomasz Organek, Janusz Panasewicz, Muniek Staszczyk i Janusz „Yanina”​ Iwański

Okładkę nowego numery zdobi legendarny eksbeatles, Paul McCartney, który jeszcze w tym roku zagra koncert w Polsce. Między innymi z tego powodu, ale również premiery nowej płyty „Egypt Station”, postanowiliśmy poświęcić muzykowi obszerny artykuł. Ponieważ „Teraz Rock” świętuje 15-lecie, przygotowaliśmy zestawienie najlepszych albumów nazwane po prostu „15 płyt na 15 lat”. Wśród napisanych przez nas artykułów znajdzie się również tekst wspominkowy „Wielka trójka hard rocka w Spodku” – tytuł mówi wszystko!

We wrześniowym „Teraz Rocku” nie zabraknie oczywiście wywiadów. Nasi redaktorzy przepytali muzyków z zespołów Interpol, Lucifer, Farben Lehre czy Power of Trinity, a także Iana Gillana, Morrisseya czy Doro Pesch.

Iron Maiden, Roger Waters, Tremonti i Richie Kotzen – to wykonawcy, których polskie występy zrelacjonowaliśmy. Nasi ludzie odwiedzili również największe festiwale, które w ostatnim czasie odbyły się nad Wisłą: Pol’and’rock Festival, Festiwal Legend Rocka czy w końcu Naturalnie Mazury Festiwal. To i znacznie więcej już w nowym „Teraz Rocku”, który do kiosków trafi 29 sierpnia!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także