Wrześniowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży. Świętujemy 30-lecie! [ZAPOWIEDŹ]

/ 30 sierpnia, 2021

30 lat po publikacji pierwszego numeru „Tylko Rocka” do kiosków i naszego sklepu internetowego trafi wrześniowy „Teraz Rock”. Sprawdźcie, co przygotowała nasza redakcja!


Nie było innej możliwości – musieliśmy podsumować ostatnie trzy dekady, w czasie których pojawiał się najpierw „Tylko Rock”, a następnie „Teraz Rock”. Przybliżymy historię naszego pisma, ale również oddamy głos zaprzyjaźnionym muzykom, którzy podsumują te 30 lat. Nie zabraknie również wątków muzycznych – z wyborem „Najwspanialszych płyt”, które pojawiły się od 1991 roku, na czele. To i znacznie więcej we wrześniowym „Teraz Rocku”, który – przypomnijmy – w sprzedaży dostępny będzie od 1 września!

Wkładka nowego „Teraz Rocka” tym razem nieco inna, niż zwykle. Nie opiszemy bowiem muzycznych dokonań konkretnego wykonawcy, tylko skupimy się na pewnym niezwykle ważnym podgatunku rocka – grunge’u. Temu zdecydowaliśmy się poświęcić aż 16 stron. Dobrym uzupełnieniem wkładki niech będzie obszerny artykuł poświęcony zespołowi Nirvana.

Tym razem, ponieważ sporo miejsca poświęciliśmy na podsumowanie trzech ostatnich dekad, w piśmie znajdziecie odrobinę mniej wywiadów. Ale i tak będzie ciekawie! Na nasze pytania odpowiedzieli bowiem przedstawiciele takich zespołów jak Happysad, Jinjer, Leprous, Bokassa oraz Smash Into Pieces. Jeśli chodzi natomiast o artykuły, to poza wcześniej wspomnianym, poświęciliśmy je również Metallice, ZZ Top, Within Temptation czy Red Hot Chili Peppers. Nie zapomnieliśmy o cenionej przez Was rubryce „Historia Rocka” i tym razem podsumowaliśmy niezwykle fascynujący rok 1977.

Nowy numer to również powrót relacji z koncertów. Wygłodniali koncertowych wrażeń redaktorzy wybrali się między innymi na Jarocin Festiwal, tegoroczny Pol’and’Rock, a także występy takich wykonawców jak Organek, Kat & Roman Kostrzewski, Me and That Man czy Luxtorpeda. To i znacznie więcej znajdziecie we wrześniowym „Teraz Rocku”!

KOMENTARZE

Przeczytaj także