Wrześniowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 27 sierpnia, 2023

Duff McKagan, Depeche Mode, Soen, Sinéad O’Connor, Mick Jagger, Jethro Tull – to tylko niektórzy bohaterowie wrześniowego „Teraz Rocka”, który trafi do sprzedaży w najbliższym czasie.


Wkładkę wrześniowego „Teraz Rocka” poświęciliśmy nieodżałowanej Sinéad O’Connor, która zmarła 26 lipca tego roku, w wieku zaledwie 56 lat. Nasi redaktorzy prześledzili burzliwą historię artystki, której jednoznaczne sklasyfikowanie chyba nigdy nie będzie możliwe. Twórczyni nietuzinkowej, obok której po prostu nie wypada przechodzić obojętnie. Sinéad O’Connor poświęciliśmy 16 stron pisma.

Na okładce nowego „Teraz Rocka” inna ikoniczna postać – Duff McKagan, basista Guns N’ Roses, który już niedługo wyda nowy solowy album. Muzyk odpowiedział na nasze pytania – również te najtrudniejsze! Skoro o wywiadach, to przepytaliśmy przedstawicieli takich zespołów jak Flapjack, Soen, U.D.O., The Hives, Jethro Tull czy King Crimson.

Nie mniej ciekawie jest w sekcji artykułów. W piśmie między innymi o Depeche Mode, Micku Jaggerze, projekcie Coverdale/Page czy imprezie Summer Fog Festival. Jeśli natomiast chodzi o stałą rubrykę – „Historię Rocka” – to tym razem przyszedł czas na rok 1998.

Ponieważ koncertowy sezon w pełni, we wrześniu znajdziecie sporo relacji. Nasi ludzie pojawili się na występach takich wykonawców jak Rammstein, Megadeth, Hollywood Vampires, Bruce Springsteen czy I Am Morbid. Nie zabrakło nas również na największych festiwalach – w nowym numerze znajdziecie relacje z Jarocin Festiwalu, Pol’and’Rock Festivalu oraz Ostrów Rock Festivalu. Poza tym w numerze recenzje wydawnictw i newsy ze świata rocka!

Wrześniowy „Teraz Rock” trafi do sprzedaży już 30 sierpnia. Dostępny będzie w kioskach i salonach prasowych w całej Polsce, a także – to dla fanów wydania elektronicznego – w e-Kiosku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także