Wybrano najlepszy koncert 2019 roku w Polsce

/ 20 listopada, 2019

Sezon koncertowy 2019 powoli dobiega końca. W tym roku widzieliśmy u nas wiele ciekawych koncertów. Które z nich zapadły nam najdłużej w pamięć? Ticketmaster Polska zorganizował plebiscyt „Ticket Of The Year”, w którym użytkownicy wskazali najlepsze koncerty w Polsce w 2019 roku. Zwyciężyła Metallica, która 21 sierpnia zagrała na stadionie PGE Narodowy. Metallica już drugi rok z rzędu zwyciężyła w plebiscycie „Ticket Of The Year”. W zeszłym roku za najlepszy uznano jej koncert w krakowskiej Tauron Arenie.

Kolejne miejsca zajęli Kiss, P!nk, Bon Jovi oraz Phil Collins. W plebiscycie wybrano także najbardziej wyczekiwany koncert 2020 roku – zwyciężyli Iron Maiden, którzy zagrają 5 lipca 2020 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Które z tych koncertów były najważniejsze dla Was w 2019 roku? Odpowiedzcie w ankiecie i komentarzach.

%%REKLAMA%%

Tymczasem Metallica ogłosiła kolejne daty koncertów na 2020 roku. Grupa w kwietniu odbędzie trasę po Ameryce Południowej, a latem zagra serię festiwalowych występów w Stanach Zjednoczonych.

Metallica niedawno dała dwa występy z orkiestrą symfoniczną w ramach projektu „S&M2”. Relację z koncertów oraz więcej o samym projekcie przeczytacie w listopadowym numerze „Teraz Rocka”, który jest aktualnie w sprzedaży.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także