Yungblud zaprasza na… własny festiwal. Artysta zorganizuje Bludfest

/ 20 marca, 2024

Zorganizowanie imprezy łączącej muzykę i lifestyle jest naturalnym krokiem w karierze twórcy, który ugruntował swoją pozycję jako jednego z najważniejszych i najbardziej wpływowych głosów swojego pokolenia. Bludfest odbędzie się 11 sierpnia 2024 roku w kultowym Milton Keynes Bowl w Anglii w hrabstwie Buckinghamshire.

W line-upie obok Yungbluda pojawi się nominowany do Grammy Lil Yachty, pochodzący z Atlanty raper, który ma na koncie wspólny singiel z organizatorem Bludfestu – „When We Die (Can We Still Get High?)”.

Na festiwalu wystąpią także rockowy duet Soft Play i ikony punk rocka – The Damned. Yungblud zaprosił na swoją imprezę także wschodzącą amerykańską gwiazdę Nessę Barrett, popową gwiazdę z Wielkiej Brytanii Lolę Young oraz Jazmin Bean, której debiutancki krążek trafił na rynek w drugiej połowie lutego.

Pięć lat temu wyobraziliśmy sobie własny świat. Dzięki Bludfestowi fizycznie go zbudowaliśmy. To dla mnie kolejny logiczny krok. Chcę stworzyć bezpieczną przestrzeń, do której ludzie mogą przyjść i świętować, gdzie jedność, indywidualizm i miłość są głównym celem, a my ożywiamy świat Yungbluda na ich oczach.

– powiedział organizator.

Sprzedaż biletów ruszy 22 marca o 10.00 lokalnego czasu (11.00 w Polsce). Wejściówki wyceniono na 49,50 funta plus opłaty.

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także