Zacieralia 2024 ogłosiły pełny lineup [DATA, BILETY]

/ 12 listopada, 2023


Wiemy już, kto w 2024 roku wystąpi na festiwalu Zacieralia w warszawskiej Progresji.


Festiwal Twórczości Nieograniczonej Zacieralia powraca do warszawskiej Progresji. Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 12-13 stycznia 2024 i w ciągu dwóch dni na deskach klubu zobaczymy artystów reprezentujących przeróżne style i gatunki, czasem na poważnie, a czasem nie do końca.

Tak organizatorzy piszą o lineupie imprezy:

Dzień pierwszy: piątek, 12.01.2023

Festiwal otworzy Drużyna 10 Sedesów, zaraz po niej zaprezentuje się Crue. Prawdopodobnie chwilę później będziemy świadkami szokującego połączenia – Grupa Pieseek, pod przewodnictwem Pana Grzegorza i Dr Yrego zjednoczy siły z legendarnym Miszczem Pawarottim aka Człowiekiem Widmo aka The Synteticiem! Jeśli po tym występie będzie sens kontynuowania festiwalu, ujrzymy nowy skład Janusza Zdunka wraz z Kasią Sobczyk. A potem już z górki – będzie Zacier, TPN 25 i Transgresja. Dzień zakończymy koncertem Ztvörki El Dupa Kolektywu.

Dzień drugi: sobota, 13.01.2023

W sobotę na dzień dobry Forest Punk w wykonaniu grupy Leśne Dziadostwo. Dalej mocne uderzenie od grupy Insekt. Chwilę później atmosferę osłodzi urocza Ranko Ukulele… lecz by nie było za lekko, zaraz potem Klangor! Znani i kochani SMKKPM zagrają dla nas nowe i stare przeboje, następnie drugi, całkiem inny od pierwszego występ da gospodarz festiwalu. Na zakończenie ujrzymy po raz pierwszy na naszej imprezie legendarny Proletaryat! Ach, no i Grande Finale czyli Wielka Improwizacja pod szyldem Płonąca Pyta Nerona… Oba dni imprezy poprowadzi niepowtarzalna Łyżka Czyli Chilli!

Początek obu koncertów o godzinie 17.00.

Bilety dostępne są w cenie 99-149 PLN.

KOMENTARZE

Przeczytaj także