Zakk Wylde o współpracy przy nowej płycie Ozzy’ego: Coś niesamowitego!

/ 24 listopada, 2021

Gitarzysta rzucił nieco światła na nowe solowe wydawnictwo Ozzy’ego Osbourne’a, na którym usłyszymy go w otoczeniu innych znakomitości.


Jakiś czas temu Ozzy Osbourne zdradził, że planuje opublikować nowe wydawnictwo. Na nowej płycie mają pojawić się między innymi Jeff Beck, Eric Clapton, Tony Iommi oraz Zakk Wylde.

Ostatni z wymienionych w rozmowie z portalem Consequence.net powiedział nieco więcej na temat ponownej współpracy z wokalistą Black Sabbath:

To było coś niesamowitego! Gdybyś powiedział mi, gdy miałem 14 lat, ćwicząc w sypialni, że będę na albumie z Ozzym, Tonym Iommim, Erikiem Claptonem i Jeffem Beckiem – wszystkimi moimi bohaterami – powiedziałbym ci tylko: „Nie ma szans!”. W utworach, w których oni grają solówki, ja gram na gitarze rytmicznej.

Zakk Wylde przyznał, że ma nadzieję, iż – gdy w końcu Ozzy wróci na trasę – będzie mógł mu towarzyszyć na scenie. Niedawno wokalista ogłosił, że jego europejskie tournée, które miał zagrać z Judas Priest, zostaje przeniesione na 2023 rok.


Ozzy Osbourne, Black Sabbath i inni wielcy artyści w specjalnej kolekcji Wydań Specjalnych „Teraz Rocka”. Teraz dostępne są one w mega pakiecie.

7X WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także