Zakk Wylde zapowiada nową płytę Black Label Society

/ 12 marca, 2020

W rozmowie dla magazynu „Billboard” Zakk Wylde potwierdził, że zamierza niedługo nagrać nowy album Black Label Society. Jeszcze w tym roku grupa zamierza też wrócić na trasę.

W wywiadzie Zakk powiedział:

Będę komponował w kwietniu, a w maju i czerwcu nagramy płytę. Nigdy nie robię demówek ani nie zbieram pomysłów na zapas. Nigdy tak nie robiłem. Nie jestem jak Prince, który ciągle coś nagrywał. Jak już wymyślę riff to mówię sobie „czemu go nie nagramy?”. I tak zaczyna się nowy sezon.

Black Label Society zamierza wrócić na trasę koncertową pod koniec roku.

%%REKLAMA%%


Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

ZAMÓW TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 21 lutego i będzie do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce za 19,99 zł. W naszym sklepie internetowym możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także