Brak kategorii

Zdarte gardło? Mamy rozwiązanie! [KONKURS]

/ 5 lipca, 2017

Sezon letnich festiwali i koncertów dawno rozpoczęty. W trosce o Wasze zdarte gardła przygotowaliśmy specjalny konkurs, w którym do wygrania jest 20 opakowań tabletek do ssania GeloVox. Pomogą Wam w przypadku podrażnionego gardła i problemów z głosem.

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć:

KTÓRA Z WOKALISTEK MA, WEDŁUG WAS, NAJLEPSZY GŁOS?

I uzasadnić swój wybór w krótkiej, jednozdaniowej wypowiedzi. Odpowiedzi wysyłajcie na naszego e-maila konkurs@terazrock.pl, wiadomości zatytułujcie „GeloVox”.

Konkurs trwa do 21 lipca. Lista zwycięzców zostanie podana na naszej stronie internetowej!

[MATERIAŁ SPONSOROWANY]

GeloVox – ochrona gardła i głosu

Tabletki do ssania dla skutecznej ochrony błony śluzowej jamy ustnej i gardła z przeznaczeniem na suche, podrażnione gardło oraz problemy z głosem.

GeloVox® podczas ssania wytwarza oryginalny kompleks hydrożelowy zawierający kwas hialuronowy. Kompleks przylega do błon śluzowych, gdzie tworzy powłokę, która długo i dokładnie nawilża, sprzyjając regeneracji wysuszonej śluzówki oraz ochraniając podrażnione miejsca.

Wskazania: suchość błony śluzowej i spowodowany tym ból gardła, nieproduktywny suchy kaszel – tzw. kaszel odruchowy, chrypka, drapanie w gardle, wspomagająco w czynnościowych zaburzeniach głosu spowodowanych m.in: wysiłkiem głosowym (nauczyciele, wykładowcy, aktorzy, trenerzy personalni), infekcjami nosa i gardła, stosowaniem leków wziewnych, zanieczyszczeniem powietrza, paleniem papierosów.

  • Nawilżenie i regeneracja błony śluzowej jamy ustnej i gardła
  • Oryginalny kompleks hydrożelowy ochraniający podrażnione miejsca
  • Długotrwała ulga, wyraźnie złagodzenie uporczywych objawów

Status: wyrób medyczny
Postać: tabletki do ssania
Opakowanie: 20 tabletek do ssania
Dystrybutor w Polsce: SIROWA POLAND Sp. z o.o.

mg

KOMENTARZE