Znamy przyczynę śmierci żony Jonathana Davisa (Korn)

/ 11 października, 2018

Jak podaje „The Bakersfield Californian” opublikowany został raport koronera, który wyjaśnia przyczyny śmierci Deven Davis, 39-letniej żony wokalisty zespołu Korn, Jonathana Davisa.

Jonathan Davis pisze wzruszająco o swojej żonie

Ciało Deven znaleziono 17 sierpnia 2018 roku w mieszkaniu przy California Avenue. Według sekcji przyczyną śmierci była mieszanka pięciu substancji: kokainy, heroiny, klonazepamu, topiramatu i fluoksetyny. Deven Davis zaginęła 10 sierpnia 2018 roku. Wiadomo też, że była uzależniona od alkoholu i walczyła ze swoim uzależnieniem.

Deven i Jonathan pobrali się w 2004 roku, jednak w 2016 roku wokalista Korn wniósł o rozwód i sprawa wciąż się toczyła. Jak podaje portal „TMZ” w dniu, w którym zmarła Deven, Jonathan wniósł do sądu o ograniczenie jej kontaktów z dziećmi z powodu przemocy domowej. Jonathan i Deven mieli dwóch synów: Pirate’a Howsmona Davisa (2005) i Zeppelina Howsoma Davisa (2007). Zgodnie z nakazem sądowym Deven nie mogła mieć kontaktu z żadnym z dwojga ich dzieci, a nawet z ich psem.

Pomimo trwającej od dwóch lat rozprawy rozwodowej, Jonathan i Deven czasami pokazywali się razem. W Sylwestra nagrali nawet film, w którym życzyli fanom udanego 2018 roku, a także informowali o swoich przedsięwzięciach charytatywnych.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także