Zobacz minimalistyczny projekt winyla, CD i kasety „But Here We Are” Foo Fighters

/ 19 maja, 2023
fot. Danny Clinch


Zobacz, jak będzie wyglądała nowa płyta Foo Fighters w różnych formatach.


Wyprodukowany przez Grega Kurstina album „But Here We Are”, najnowsze dzieło zespołu Foo Fighters, ujrzy światło dzienne 2 czerwca tego roku. Na płytę złoży się dziesięć premierowych kompozycji, które muzycy przygotowali po najtrudniejszym roku w całej swojej karierze. Roku, w którym nieoczekiwanie zmarł perkusista Taylor Hawkins.

Firma Morning Breath Inc. odpowiedzialna za szatę graficzną nowego wydawnictwa opublikowała zdjęcia nowej płyty Foo Fighters na winylu, CD i kasecie. Twórcy napisali:

To zawsze zaszczyt pracować z Foo Fighters. Oto projekt ich najnowszego albumu „But Here We Are”. Zdecydowanie nowa przestrzeń dla nas, gdyż eksperymentowaliśmy z minimalizmem i nowymi technikami druku białego na białym.

Zdjęcia minimalistycznej okładki znajdziecie poniżej. Widnieje na niej dedykacja dla zmarłych w 2022 roku Taylora Hawkinsa i matki Dave’a Grohla, Virginii.

Poznaliśmy drugi singel zapowiadający to wydawnictwo. Jest to utwór „Under You”, którego brzmienie przypomina wczesne płyty Foo Fighters z lat 90. Czyżby na nowej płycie grupa wracała do korzeni? Możecie przekonać się poniżej.

O historii Foo Fighters przeczytać możecie w „Wydaniu Specjalnym”, które niedawno ujrzało światło dzienne. Do ikonicznej Nirvany dodaliśmy właśnie losy dowodzonej przez Dave’a Grohla formacji.

„Nirvana + Foo Fighters – Wydanie Specjalne” – KUP TERAZ!

KOMENTARZE

Przeczytaj także