17-letnia Zuza Jabłońska specjalnym wideo zapowiedziała nowy album [WIDEO]

/ 12 października, 2020


Zuza Jabłońska opublikowała specjalne wideo, które powstało w związku ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą nowej płyty 17-latki.


Już 16 października będzie miała miejsce premiera debiutanckiej płyty Zuzy Jabłońskiej pt. „Psycho”. Znajdą się na niej takie single jak: „Powiedz mi to w twarz”, „Spacer na linie”, „Wisła”, „Ty tylko chcesz”, czy „Liczę dni”. Na album zostali zaproszeni wyjątkowi goście: Jan-rapowanie, Siles, Sarius, Czesław Śpiewa, czy Kuba Karaś z zespołu The Dumplings.

Boimy się tego, czego nie znamy, ale to nas nie usprawiedliwia. Dziwnie się zachowuję? Boisz się mnie? Nie rozumiesz? „Powiedz mi to w twarz”

– takie wyzwanie rzuca nam wszystkim debiutująca albumem pt. Psycho 17-letnia wokalistka z zespołem Tourette’a.

Poniżej wideo, które artystka przygotowała w związku z premierą debiutanckiej płyty:

Krążek ukaże się w wersji standard (12 utworów) oraz deluxe (16 utworów). Płyta jest już dostępna w przedsprzedaży i można zamówić ją na stronie empik.com.

Jeden z kilku opublikowanych już singli z płyty Psycho znajdziecie poniżej:

Zuza Jabłońska, to jedna z najciekawszych młodych artystek, która świetnie funkcjonuje na granicy mainstreamu i alternatywy.

Dała się poznać jako najbardziej dojrzała uczestniczka „The Voice Kids”, a jej charakterystyczna barwa głosu i nieprzeciętne umiejętności wokalne zaprowadziły ją do finału. W każdym kolejnym utworze artystka pokazuje inną odsłonę, jednak przy zachowaniu podobnej ekspresji oraz estetyki. W swoich tekstach porusza bardzo ważne problemy społeczne.

KOMENTARZE

Przeczytaj także