17-letnia Carrie Fisher romansowała z gwiazdami brytyjskiego rocka

/ 26 czerwca, 2018

Autorzy biografii aktorki Carrie Fisher zdradzą w swojej książce „Carrie Fisher & Debbie Reynolds” wiele intrygujących tajemnic związanych z życiem nieżyjącej już aktorki. Sporo miejsca poświęcili jej latom nastoletnim, w których działo się naprawdę dużo. Jeden z obszerniejszych fragmentów dotyczy jej studiów w londyńskim Royal Central School of Speech and Drama.

Lucasfilm podjął decyzję dotyczącą spin-offów „Gwiezdnych Wojen”

To właśnie w angielskiej stolicy w 1973 roku pojawiła się na przyjęciu, którego uczestnikami byli Freddie Mercury, legendarny wokalista Queen, oraz David Bowie. Co ciekawe, 17-letnia wówczas Fisher została zaproszona na imprezę wraz z matką, Debbie Reynolds, przez samego Micka Jaggera. Jak wynika z informacji przekazanych przez Joan Hackett podczas rozmowy z Porterem, Carrie Fisher miała przelotne romanse zarówno z Mercurym, jak i Bowiem – podobno obaj zdradzili dla niej swoich dotychczasowych partnerów.

Szczególnie dużo w książce jest o spotkaniach z Davidem Bowiem, którego aktorka opisywała jako oddanego kokainistę, który – poza narkotykiem – przez całe dnie pił tylko mleko, żeby dostarczyć do organizmu jakiekolwiek wartości odżywcze.

Niektóre noce były dla niego koszmarem, bo zupełnie pogrążał się w piekle nałogu. Potrafił być bezwzględny, okrutny i zazdrosny. Ale były też chwile, w których pokonywał swoje demony i był czuły, spragniony miłości

– miała powiedzieć Fisher kilka lat po romansie.

Jeśli chodzi o wokalistę Queen, to podkreślała ona jego biseksualizm, choć w tamtym czasie skupiał się przede wszystkim na młodych mężczyznach. Zaznaczyła jednak, że od czasu do czasu uwodził również kobiety – między innymi właśnie młodziutką wówczas Fisher.

Książka „Carrie Fisher & Debbie Reynolds” trafi na razie tylko na brytyjski rynek.

Carrie Fisher zmarła 27 grudnia 2017 roku w wieku 60 lat. Powodem jej śmierci był atak serca, którego doznała kilka dni wcześniej podczas lotu transkontynentalnego z Londynu do Los Angeles. Szybko trafiła do szpitala, w którym spędziła ostatnie dni swojego życia. Zyskała popularność dzięki roli księżniczki Lei w filmach z cyklu „Gwiezdne Wojny”.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także