Ozzy Osbourne już dziś w Krakowie. Jakie utwory zaprezentuje wokalista?

/ 26 czerwca, 2018

Już dzisiaj, w Tauron Arena w Krakowie, odbędzie się Impact Festival. Oprócz Księcia Ciemności, na scenie pojawią się także: walijska metalowa formacja Bullet For My Valentine oraz zespół Galactic Empire, który reinterpretuje utwory legendarnego kompozytora Johna Williamsa z sagi Gwiezdne Wojny.

Impact Festival 2018 – zapoznaj się z najważniejszymi informacjami

Pożegnalna trasa Ozzy’ego Osbourne’a rozpoczęła się pod koniec kwietnia. Wokalista Black Sabbath postanowił pożegnać się z fanami na całym świecie, a na scenę zaprosił swojego byłego współpracownika, Zakka Wylde’a. Poza tą dwójką występować będą Rob „Blasko” Nicholson grający na basie, perkusista Tommy Clufetos oraz klawiszowiec Adam Wakeman.

Jakie utwory dzisiaj usłyszymy? Setlista (składająca się z 14 piosenek plus sola na perkusji), na tegorocznej trasie, jest sztywna, więc o niespodziankach nie ma raczej mowy. Pojawią się najważniejsze kompozycje solowe Osbourne'a, takie jak m.in. „No More Tears”„Crazy Train” czy „Mama I'm Coming Home”. Dla siebie znajdą również też fani Black Sabbarth, bowiem nie zabraknie legendarnych utworów kwartetu z Birmingham:

Ozzy Osbourne Setlist Tons of Rock 2018 2018, No More Tours 2

Organizator koncertu, czyli firma Live Nation, nie tak dawno opublikował szczegółową rozpiskę Impact Festivalu, prezentuje się następująco:
  • 17.00 – wejście early entrance
  • 17.30 – wejście
  • 18.20 – Galactic Empire
  • 19.30 – Bullet for My Valentine
  • 21.00 – Ozzy Osbourne

Przypomniano również, że bilety są spersonalizowane i na koncert będzie mógł wejść tylko ten, którego nazwisko widnieje na bilecie.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także