50 Cent zagra koncert w Polsce w 2022 roku [DATA, BILETY]

/ 31 sierpnia, 2022

Jeden z najpopularniejszych raperów na świecie, 50 Cent, zapowiedział właśnie koncert w Polsce.


Amerykański raper ogłosił właśnie szczegóły swojej trasy koncertowej po Europie. 50 Cent zagra w Polsce już 26 października tego roku. Koncert odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie.

50 Cent w Polsce – bilety

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: 5.09.2022 od godz. 10:00;
  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: 6.09.2022 od godz. 10:00;
  • Bilety w sprzedaży ogólnej: 7.09.2022 od godz. 10:00.

Curtis James Jackson III znany jako 50 Cent to wielokrotnie nagradzany raper, przedsiębiorca, aktor i producent z Queens w Nowym Jorku. Uznany za jednego z najbardziej utalentowanych i płodnych artystów muzycznych swojego czasu. Zdobywca nagrody Grammy zyskał sławę dzięki bijącemu rekordy popularności debiutanckiemu albumowi „Get Rich or Die Tryin’” i od tego czasu sprzedał ponad 30 milionów albumów na całym świecie i otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień.

Jackson wykorzystał swój zasięg, aby osiągnąć sukces jako przedsiębiorca, aktor i producent. Począwszy od nagrania „Get Rich or Die Tryin’”, krążka będącego w czołówce najszybciej sprzedających się albumów w historii, skończywszy na podpisaniu jednej z najbardziej lukratywnych umów w świecie hip-hopu przy okazji Vitaminwater, Jackson nie ustaje w biciu kolejnych rekordów. Wyprodukował dramat kryminalny „Power”, najczęściej oglądany serial w telewizji Starz. Dodatkowo w styczniu 2020 roku Jackson otrzymał gwiazdę na The Hollywood Walk of Fame oraz nagrodę NAACP za najlepszego reżysera w serialu dramatycznym.

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także