MTV z cenzurą występu Måneskin. Pierś basistki i pośladki wokalisty zdruzgotały realizatorów

/ 30 sierpnia, 2022

Występ włoskiego zespołu Måneskin na MTV Video Music Awards wywołał poruszenie wśród widzów. Głównie dlatego, że został ocenzurowany.


Cieszący się coraz większym uznaniem muzycy z zespołu Måneskin zostali zaproszeni na galę MTV Video Music Awards. Ponieważ członkowie włoskiej formacji lubią szokować, również w tym wypadku postanowili pójść na całość – oczywiście dobierając skąpe i wyzywające stroje.

Dla realizatorów koncertu było to za dużo, ponieważ przez większość czasu – po tym, jak wokalista Damiano David zaprezentował niemalże nagie pośladki – postanowili pokazywać ujęcie z samej góry albo prezentować puste krzesła lub publiczność. Oczywiście częściowo odsłonięta pierś Victorii De Angelis była tematem tabu od samego początku występu Måneskin

Występ Włochów można zobaczyć poniżej:

Fani zespołu wyrazili swoje oburzenie w mediach społecznościowych. Sugerowali, że MTV dopuściło się cenzury, a także wytykali stacji, że bez większych oporów zaprezentowali twerking podczas występu J Balvina, czy Snoop Dogga „raczącego się” ogromnym skrętem.

KOMENTARZE

Przeczytaj także