Do Polski powraca zespół byłego wokalisty Electric Callboy. Otrzyma na koncercie potężne wsparcie.
Zespół Ghøstkid zapowiedział koncert w Polsce. Grupa zagra 15 października w krakowskim Hype Parku. Towarzyszyć jej będą Dropout Kings, Stain The Canvas i Seven Blood.
Ghøstkid (stylizowane GHØSTKID) to niemiecki zespół założony przez Sebastiana „Sushi” Bieslera, byłego frontmana Electric Callboy (wcześniej Eskimo Callboy), działający od 2020 roku w Gelsenkirchen.
Muzycznie łączą metalcore, post‑hardcore i alternative rock z elementami trapu i industrialu. Sushi przyznaje, że inspirował się Marilyn Mansonem, Bring Me the Horizon i Fever 333 – efektem jest mieszanka agresji, mroku i chwytliwych refrenów. Grupa ma na swoim koncie dwa wydawnictwa: „Ghøstkid” (2020) i „Hollywood Suicide” (2024).
Bilety na koncert są już w sprzedaży.
