ANTEMASQUE na jedynym koncercie w Polsce

/ 5 maja, 2015

Agencja Go Ahead zaprasza na jedyny polski koncert grupy ANTEMASQUE. Zespół tworzą Omar Rodriguez-Lopez oraz Cedric Bixler-Zavala, znani z formacji The Mars Volta oraz At the Drive-In. Muzycy wystąpią w warszawskiej Proximie 29 czerwca.

ANTEMASQUE to projekt, który powstał w 2014 roku z inicjatywy byłych członków zespołów The Mars Volta i At the Drive-In. Omar Rodriguez-Lopez i Cedric Bixler-Zavala, którzy stanowią trzon grupy, do współpracy nad debiutancką płytą zaprosili swoich dobrych znajomych – Flea z Red Hot Chilli Peppers i Dave’a Elitcha.

O powstaniu zespołu świat usłyszał 9 kwietnia 2014. Wtedy też ukazał się pierwszy singiel – "4AM" – który od razu zebrał świetne recenzje. Apetyt na pełnowymiarowy materiał rósł wraz z premierami kolejnych singli – "In The Lurch", "People Forget" i "Drown All Your Witches". Płyta, na którą składa się 10 utworów, ukazała się 10 listopada ubiegłego roku.

Powrót do współpracy na linii Bixler-Zavala i Rodriguez-Lopez wzbudził ogromny entuzjazm fanów i mediów. ANTEMASQUE nie kopiuje jednak wcześniej wypracowanych przez nich brzmień, lecz tworzy całkowicie nowe.

Wejściówki na pierwszy i jedyny koncert ANTEMASQUE w Polsce właśnie trafiły do sprzedaży.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także