Ace Frehley nagra z Litą Ford i Slashem

/ 11 sierpnia, 2014

Za tydzień do sprzedaży trafi szósty solowy album Ace'a Frehley'a zatytułowany "Space Invaders". 63-letni muzyk kojarzony z występami w grupie KISS przekonuje, że solowy album to tylko kolejny krok w jego muzycznej karierze i już teraz zapowiada kolejne wydawnictwo. Tym razem gitarzysta chce zaprosić swoich przyjaciół i chce razem z nimi przygotować album z coverami. Wiadomo już, że na płycie – która ukazałaby się w przyszłym roku – pojawiliby się: Lita Ford, Slash oraz Mike McCready.

Ace Frehley powiedział o tym portalowi Arena.com:

Mam wiele propozycji, w mojej głowie pojawiają się pomysły, a moich przyjaciół i współpracowników pytam, które utwory powinniśmy przygotować. Kawałki są już przecież gotowe, więc wszystko przebiega szybciej i łatwiej. Nie mam zbyt wiele roboty. Zdecydowanie trudniej jest przygotowywać nowe solówki, linie wokalne i melodie z myślą o nowych utworach.

Na razie nie wiadomo, jakie rockowe przeboje planuje ponownie wykonać Ace Frehley, ale jeżeli lista gości będzie się poszerzać o kolejne znane nazwiska, może to być bardzo interesujące wydawnictwo. Tymczasem pozostaje nam czekać na publikację płyty "Space Invaders" – ta pojawi się w sprzedaży już 18 sierpnia.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także