Coldplay chce współpracować z Rihanną

/ 11 sierpnia, 2014

Współpraca Coldplay z Rihanną to żadna nowość. Muzycy z popularnego zespołu spotkali się z gwiazdą pop przy okazji nagrywania płyty "Mylo Xyloto", którą opublikowali w 2011 roku. Wówczas nagrali utwór "Princess of China", w którym gościnnie swojego głosu udzieliła właśnie Rihanna. Jak się jednak okazuje – niewykluczone, iż dojdzie do kolejnego spotkania w studiu nagraniowym.

Muzycy z Coldplay, chociaż opublikowali płytę zaledwie kilka miesięcy temu, już myślą o kolejnym wydawnictwie. Wspominał o tym Chris Martin w wywiadzie dla radia Fresh 102.7:

Zakładaliśmy, że po "Ghost Stories" zrobimy coś innego. Nie mogę powiedzieć zbyt wiele, ale mamy już pewien ogólny plan. Oczywiście po opublikowaniu nowej płyty wyruszymy w trasę.

Wokalista wspomniał również, że ma specjalny utwór przygotowany właśnie na potrzeby duetu z Rihanną. Nie ukrywa, że bardzo zależmy mu, żeby ponownie z nią zaśpiewać, ale teraz już wszystko w rękach wokalistki.

Utwór "Princess of China", który zespół Coldplay nagrał w gwiazdą muzyki popularnej, od czerwca 2012 roku obejrzało ponad 100 milionów osób:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także