Acid Drinkers ujawnia nowego gitarzystę

/ 5 stycznia, 2017

W grudniu zeszłego roku grupa Acid Drinkers dość nieoczekiwanie ogłosiła, że rozstaje się z gitarzystą Wojciechem „Jankielem” Moryto, który działał w jej składzie od 2009 roku. Dziś poznaliśmy jego następcę:
 

Acid Maniax! Czas przedstawić Wam faceta, który będzie zajmował miejsce po lewicy Titusa! Ladies & Gentlemen…. Mr Robert „Bobby” Zembrzycki!!! Znany wcześniej ze znakomitego Corruption. Nam straszliwie PASUJE! Jest moc! I dość pisaniny…. Acids dopinają na ostatni guzik set koncertowy, a Wy smarujcie gardła i uważajcie na tyłki… będą skopane na najbliższych koncertach… :)))

 
Robert „Bobby” Zembrzycki pochodzi z Katowic, wcześniej grał w zespole Saratan, a od dwóch lat zasila szereg stonermetalowego zespołu Corruption. Jak zapewnia, dołączenie do Acid Drinkers nie oznacza opuszczenia szeregów Corruption. W składzie Acid Drinkers będzie mógł sprawdzić się na żywo już 13 stycznia w Pszowie oraz dzień później podczas warszawskiego finału WOŚP.
 
Najnowszy album Acid Drinkers ukazał się we wrześniu 2016 roku pod tytułem „Peep Show”. Pochodzi z niego utwór „Become A Bitch”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także