Aerosmith dementuje plotki o zastąpieniu Stevena Tylera

/ 21 maja, 2016

Kilka dni temu gitarzysta Brad Whitford wyznał, że Aerosmith rozważał wyruszenie w trasę z innym wokalistą niż Steven Tyler. Rozpętała się burza. Joe Perry wydał oficjalne oświadczenie.

Żadne plotki o tym, że szukamy innego wokalisty są całkowicie nieprawdziwe. Rozmawialiśmy w piątkę telefonicznie, jak podekscytowani jesteśmy wyjazdem do Ameryki Południowej i Meksyku.

Nie oznacza to jednak, że w poprzednich słowach Brada Whitforda nie było ani źdźbła prawdy. Muzyk, po niedawnym zastąpieniu w AC/DC Briana Johnsona Axlem Rose’em z Guns N’ Roses, czy Aerosmith też by tak mogło. Gitarzysta wtedy przyznał, że owszem, rozważali taką opcję, ale dawno temu, w 2009 roku, kiedy nie kłócili się z Tylerem. Potencjalnymi kandydatami byli wtedy m.in. Lenny Kravitz, Chris Cornell, Myles Kennedy, Sammy Hagar oraz… Axl Rose.

Jednak to już przeszłość. Choć Steven Tyler skupia się na solowej płycie, chce też ruszyć w dużą trasę koncertową z Aerosmith. Zespół do Ameryki Łacińskiej pojedzie jeszcze we wrześniu tego roku.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także