Vader zapowiada trasę "Imperium Poloniae"

/ 21 maja, 2016

Zespół Vader, który pracuje obecnie nad albumem „The Empire”, zapowiedział trasą promującą wspomniane wydawnictwo, która odbędzie się pod koniec tego roku. Tournée nazwane „Imperium Poloniae” rozpocznie się 22 listopada w Poznaniu, później zespół zagra między innymi w Katowicach, Warszawie i Gdańsku, żeby zakończyć wszystko w olsztyńskim Andergrancie 4 grudnia. Jako support zagrają Infernal War i Insidus.

W sieci pojawił się plakat zapowiadający wspomnianą trasę koncertową:

Przypomnijmy, że wspomniany już album „The Empire” ma zostać opublikowany 23 września tego roku nakładem Nuclearl Blast. Zanim jednak to wydawnictwo ujrzy światło dzienne, Vader wyda epkę zatytułowaną „Iron Times”, a rzecz będzie miała miejsce się już w wakacje.

Jakiś czas temu Vader opublikował album z coverami zatytułowany „Future of the Past II – Hell in the East”, który był hołdem złożonym mniej znanym, ale niezwykle zasłużonym zespołom metalowym. Grupa wśród swoich ambitnych planów ma również występ na Cieszanów Rock Festiwal 2016, gdzie pojawią się obok MisfitsEluveitieSweet Noise czy Kazika.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także